İletişim

 Adres

Nişanca Mahallesi Eyüp Sultan Bulvarı
No:54 - 34050 Eyüpsultan / İSTANBUL

 Telefon

+90 (212) 565 7878

 Faks

+90 (212) 567 7903

 E-Posta

bilgi@tarihkoleji.com

Sizinle iletişime geçebilmemiz için formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli...

TarihDIRECT Direkt İletişim sistemimizin temel amacı veli-okul iletişimi ve işbirliğini güçlendierek eğitim kalitesini yükseltmektir. Bu sistem ile sorun, şikayet, öneri ve taleplerinizi bize direkt olarak ulaştırabilir, kaynağında, hızlı çözüm ve sonuç alırsınız.

TarihDIRECT sistemine size verilen kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak, öğrencinizin dilediğiniz öğretmenine direkt ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm yazışma kayıtlarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

TarihDIRECT sistemi üzerinden gönerilen tüm talepler, en geç 24 saat içerisinde yanıtlanmaktadır ve yapılan tüm yazışmalar, ilgili birimlerimiz tarafından kayıt altına alınarak takip edilmektedir.

TarihDIRECT Direkt İletişim Sistemi'ne sitemizin sağ üst köşesindeki TarihDIRECT logosuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TarihVBS Veli Bilgi Sistemi'nde, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak;

Öğrencinizin eğitim durumu, devamsızlık bilgisi gibi akademik durumu hakkında online ve güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz.

TarihVBS Veli Bilgi Sistemi'ne sitemizin sağ üst köşesindeki TarihVBS logosuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tarih Koleji olarak öğrencilerimizin servis ve ulaşım hizmetlerinde, konusunda uzman profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış üst düzey güvenlik destekli araç filosuna sahip özel bir firma ile çalışmaktayız. Dinamik,tecrübeli,samimi,güler yüzlü ve güvenilir ekibimiz ile birlikte yarınların umutlarına durmaksızın yol almak...

Araç filosunun önemli özelliklerinden biri de 5 yaşın altında araçlardan oluşmasıdır. Ayrıca servis merkezi tarafından, araç güvenliğini arttırmak adına, araç takip sistemi sayesinde araçlar takip edilerek, çalışan personelin düzenli olarak gerekli sağlık kontrollerinden geçirilmektedir.
 Nişanca Mahallesi Eyüp Sultan Bulvarı No:54 - 34050 Eyüpsultan / İSTANBUL    +90 (212) 565 7878    bilgi@tarihkoleji.com
Takip Edin   Tarih Koleji Facebook Tarih Koleji Instagram Tarih Koleji Youtube Tarih Koleji Linkedin
© 2023 Tarih Koleji
Gizlilik Politikası  |   Şartlar ve Koşullar